| AnimeAnnDRa a întrebat:

Hey TPU!
Cine se uita la naruto poate raspunde la asta:

Care este personajul vostru NEGATIV preferat?
Dar POZITIV?

P.S. sincer mai am inca o intrebare laughing voua sasuke vi se pare rau? mie nu,mi se pare ca are dreptate,isi razbuna intr-un fel fratele, pentru ca daca va ganditi bine konoha i-a distrus familia

Răspuns Câştigător
| MinatoSan a răspuns:

Negativ-tot akatsuki, in afara de itachi.madara e foarte negativ personaj, si gandurile lui sunt foarte proaste. vrea ca sa stringa toti jinkurikii, ca sa formeze jinkuriki-ul cu 10 cozi.cu o asemenea putere, el va fi seful lumii ninja, si, dupa gandurile lui, va fi pace.doar asta cauta akastuki.iar cel mai negativ personaj e kabuchimaru(adica kabuto,dupa ce a murit orochimaru,el si-a implantat ceva de la orochimaru si s-a format kabuchimaru).
pozitive-sasuke, dupa parerea mea, itachi, fiindca el, in tot acest timp ii vroia binele lui sasuke.si restul :KONOHA.

7 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Buna.
Personajul meu negativ era Itachi big grin.
Pozitiv e Sakura.
Si la ultima intrebare de aceeasi parere ca tine.

| DayLin7 a răspuns:

-negativ:toti din Akatsuki, dar in special Deidara, Itachi si Madara
-pozitiv:Fortza Jiraya-Naruto!
Iar in legatura cu SAsuke, il urasc si il voi uri mereu! Mi se pare stupid ce face, si nevoia de putere il face un idiot, nu mai vede persoanele care ii sunt cu adevarat prieteni ca Naruto si Sakura, plus ca nu mi se pare corect sa-i faca sa sufere pe fosti lui coechipieri doar pentru ca are el probleme cu capu'!

E doar parerea mea, nu vreau sa supar pe nimeni cu asta!

| AnimeAnnDRa explică (pentru Hikari):

Pai itachi nu a fost rau straight face

| Hikari a răspuns (pentru AnimeAnnDRa):

Eh, pentru mine era.:plaughing

| AnimeAnnDRa explică (pentru Hikari):

big grin,AA si persoanjele mele eu am raspuns rolling on the floor ca nu mai stiu

Pozitive am 3 :O Temari, Kakashi, Sakura

Negative Hmm straight face Madara tongue

| Naяutσ a răspuns:

Isi razbuna fratele? Konoha i-a distrus familia? Tu te auzi ce spui? laughing

Itachi si-a omorat parinti si a distrus clanul uchiha cu exceptia lui Sasuke, care deja s-a razbunat pe Itachi, omorandul.

Personajul negativ, cred ca Sasori thinking
Si pozitiv, Naruto si Gaara.

Sincer, da, Sasuke mi se pare rau. De ce? Pentru ca are o sete nesfarsita de putere, e plin de ura si egoism.

| AnimeAnnDRa explică (pentru Naяutσ):

..nu, nu ma aud, cum nici tu nu o faci.
Da, Konoha i-a distrus familia. Si stii de ce? Pt ca hokage-le l-a pus pe Itachi sa-si omoare clanul.Fii mai atenta/atent.