| cezcez a întrebat:

Dati-mi un progam care sa aiba cardio sa si slabesc sa pun si masa musculara nu vrei linkuri scrieti-mi direct aici mersi.

1 răspuns:
| nugasescusernameliber a răspuns:

Pai cardio poti face o multime, de la mers cu bicicleta la alergat, la sarituri (prin casa daca n-ai vecini)... orice iti mareste pulsul. Iar masa musculara cu greutati sau improvizezi ceva greu gen o geanta plina de carti, tractiuni...dar trebuie sa lucrezi toate grupele de muschi si cam greu sa-ti faca cineva in scris un program.
Cauta pe Youtube cel mai bine, sunt sute de programe si faci dupa ei