| Abbiy a întrebat:

deci:
Merg de aproximativ 2 ani pe role,ma descurc bine stiu sa fac si cateva trucuri, dar vreau sa-mi iau role agresive.

-pot sa ma si plimb cu ele?
-cat de greu ma obisnuiesc?
-cat de diferite sunt fata de cele normale?big grin
Va rog sa imi raspundeti.Dau fundita si scuzati categoria.
Va multumesc!:*

6 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Te plimbi cu ce fel de role vrei unde vrei si te vei obisnui repede. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura au rolele cu Dragoste si sex?

| Abbiy explică (pentru anonim_4396):

Pai am auzit ca este cea mai vizualizata categorie..asa ca am introdus-o aici pentru a primi mai multe raspunsuribig grinsper ca ai inteleshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Abbiy):

Conform numarului de intrebari, cea mai vizualizata categorie este "Adolescenti".

| Abbiy explică (pentru anonim_4396):

Ok.mersi happy

| Abbiy explică (pentru anonim_4396):

Dar pana la urma imi poti spune ceva despre rolele agresive?big grin