| TeREe a întrebat:

m-am despartit de prietenul meu si de cand m-am despartit de el atata de sensibila sunt oare nu stiti de ce?

16 răspunsuri:
| y0nutz3ly a răspuns:

O sa iti treaca in cateva zile laughing)))

| TeREe explică (pentru y0nutz3ly):

laughing) dar nu chestia este ca de cate ori cineva imi zice ceva si nu-mi convine devin sensibila si eu nu eram asa?

| AndrewSonne95 a răspuns:

Te simti sensibila pentru ca stii ca nu mai poti fii aparata.
Simti nevoia de caldura lui sufleteasca, pentru ca asa erai tu bine inainte si puteai trece peste orice obstacol.
Si. probabil ca e si din cauza ca (,) crezi ca ai facut o greseala ca te-ai despartit de el.
O sa-ti treaca.
Sper ca te-am ajutat. happy

| y0nutz3ly a răspuns (pentru TeREe):

Poate tii prea mult la el si d-aia big grin

| anamariaiancu a răspuns:

Treci printr-o faza grea ai petrecut clipe frumoase cu el si te simti ranita la fiecare gluma "Ironie " sper sa te fii putut ajuta imi poti da funda?

| Mădălina279 a răspuns:

O să îţi treacă. laughing
Poate ai suferit mult, in uram despartirii de prietenul tău. Lasă, Capul sus, amiga! Da+i încolo de băieţi! laughing :**

| mihaelutzamy a răspuns:

Esti sensibila pentru ca iti pare rau ca te-ai despartit de el si iti lipseste. Daca vezi ca esti asa, de ce nu va impacati? poate sunteti suflete pereche. Si esti si suparata de aceea nu mai suporti sa te enerveze altii.

| TeREe explică (pentru y0nutz3ly):

Da tin mult si acum si are pe alta sunt distrusa si cand ma intreaba o colega ai vazut cu cine sat eu de acolo mda si le sat chiar bine
Dar nushh nu pot sa spu la nimeni despre el sa ma descrac?

| TeREe explică (pentru AndrewSonne95):

Ai dreptate sper ca o sa imi treaca repede big grin ca nu mai rezist sa fiu tot asa cu gandul la el sa fiu sensibila si pe el sa-l doara-n cot

Răspuns utilizator avertizat
| y0nutz3ly a răspuns (pentru TeREe):

Asta e sunt multi in lumea astalaughing nu o fi el singuru...vb cu o prietena de-a ta o sa te inteleagahappy

| TeREe explică (pentru Mădălina279):

Mdap

| TeREe explică (pentru mihaelutzamy):

Pt ca el deja este cu alta

| TeREe explică (pentru y0nutz3ly):

Nu pot sa spun la cineva ca-l iubesc pe fostul ma simt nu stiu

| DiamantulAuriu a răspuns:

Asa e cand te desparti de cineva

| TeREe explică (pentru DiamantulAuriu):

Mda si spre sa fie si ultima oara