| love10andra a întrebat:

Hey TPU.Sunt un car de draci si sa va zic de ce.Eu stau in spatele blocului, am balcunul in spatele blocului si aici este si gunoiul.Eeee...problema e urmatoarea.Nite handicapati de tigani au luat un caine de pe-aici si l-au legat de ghena de gunoi si logic, ca-l supravegeaza sa nu fuga.Ce pot face? Scheauna in truna si mi se rupe sufleyul de el.Ce pot sa fac? Ca sa sun la protectia animalelor nu am centi pe tel, am 0 minute.Cu pot face, sau mai bine, ce credeti voi ca-i face acelui caine nevinovat? Funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| 1DPinkpOint a răspuns:

Pai saracutul de el nu prea are ce sa faca legat, probabil le pazeste ghena sa nu ia altcineva din ea [zic si eu.].Ce nu inteleg e de ce au legat cainele daca il pazesc..ar putea sa pazeasca singuri gunoiul ..in fine. Sa mergi sa vorbesti cu ei ar fi o solutie, dar e riscant. poate te leaga si pe tine laughing..glumim glumim.da treaba`i serioasa.Ai incercat sa suni de pe telefonul altcuiva? Daca nu merge, ia o bota cat de mare si tzop pe ei! mama lor.da pana cand se leaga de bietu cutuu puppy dog eyes si dupa ce`i cotorogesti calumea, leaga`i de gunoi sa vada cum ii. Ai nevoie de ajutor? daca da, vin imediat laughing.

7 răspunsuri:
| Buburuza2222 a răspuns:

Eu zic sa te duci tiptil sa ii dai drumul! SUCCES!winking

| darrio2007 a răspuns:

Pai,zici ca l-au legat de ghena de gunoi.Atunci de ce il mai supravegheaza sa nu fuga? Cred ca il chinuie.Ca asa este omul.Mai rau ca un animal.

| messi2222 a răspuns:

Suna la politie...ei nu au dreptul sa faca asa ceva si in plus daca suni la politie e gratis si ajuti si un caine.Noroc

| love10andra explică (pentru 1DPinkpOint):

Te astept laughing

| love10andra explică (pentru messi2222):

Pai,da...ar fi o solutie, doar ca acolo trebuie sa-ti dai si numele, adresa si tot si dupa cand ma mai vad pe strada voi avea probleme cu ei, ca astia se iau de toata lumea! Bn nu de barbati! Dar eu ca femeie![Zic eu]

| love10andra explică (pentru messi2222):

Si oricum...din cate stiu eu politia se baga cand e un caine de casa nu cand e un caine vagabond.

| georgedanielc a răspuns:

Suna la politie...sunt obligati sa intervina, nu-ti fa probleme cu numele, nu se ajunge la tribunal din astalaughing