| BLURREDLINES a întrebat:

Va place de Chelsea Staub? love struck Fundaa pentru. cel mai sincer raspuns >big grin

Răspuns Câştigător
| kynleiii a răspuns:

Da imi place.Parul ei mult de tot... ce norocoasa e ca il cunoaste pe joe:X:X:X: si de el imi place
fana nr 2

dupa tine:X:X:Xpup

14 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Da, imi place. E frumoasa si e o actrita buna [ dupa parerea mea ] am vazut-o in mai multe filme.

Imi place mult parul ei love struck m-ai ales noul s-au look ii sta mai bine decat inainte.

| Oxanna a răspuns:

Da, e draguta, are asa un zambet simpatic(nu'mi place ca s-a tuns) dar are un stil aparte, se imbraca super-tare, asa ca raspunsul este : da, pentru ca nu se remarca prin scandale sexuale, sau nu stiu ce tampeniihappy

| Romancutza a răspuns:

Aaaa... cea din J. O. N. A. S.

Da este destul de draguta mai ales cum s-a tuns acum, dar tot mai mult imi place de brunetawinking

| mihaela0205 a răspuns:

Mie una imi place. E frumoasa si joaca foarte bine.
Nu am cuvinte cum sa o descriu.

| daηă a răspuns:

Mie imi place big grin. Ma uit mereu la Jonas L. A... si imi place cum s-a tuns:X si eu as vrea sa ma tund asa

| ALice_4674 a răspuns:

Da.Eram pe net si ma uitam la poze cand am dat peste un forum cu Chelsea si vreau sa spun ca mi-a placut de ea imediat.Am cautat-o pe google si am vazut ca joaca in Jonas si am zis ca e o actrita foarte buna.Plus ca este si frumoasa.Acum are o tunsoare bob si e absolut adorabila.

| Lorє๔คnค a răspuns:

Da, imi place.Joaca foarte bine in Jonas si in Jonas L. A., Si in Star Struck, si in rolurile ei periodice in alte filme si seriale.
O admir pentru munca ei. Mie personal imi place, si crede-ma, sunt destul de sincera.

| xGyAx a răspuns:

E cea mai faina! o ador mai ales cand joaca rolul in jonas brothers e asa draguta! I place de Joe pup pe amandoi!

| medyth a răspuns:

Sunt cel mai mare fan al ei urmaresc toate episoadele din jonas cu ea e asa de scumpa e asa de n-am cuvinte sa-ti spun e forte frumoasa sa fiu sincera mai frumoasa decat miley

| DeeaPunk a răspuns:

Da.Este foarte simpatica si imi place la nebunie noua ei tunsoare! II sta f. bine cu parul scurt!
fundita?big grinbig grin

| anaconda619 a răspuns:

Scz dar nu am auzit de ea

| BLURREDLINES explică:

@cristina si eu puup :*

| Gaby_5114 a răspuns:

De unde şti dacă este cineva sincer sau nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si un idi cu numele ei, deci o adoooooor si pot spune ca e super dulce! Pupici si ura ei!