| parky23 a întrebat:

Heyy! Care stie ce carte romantica vine luni (07.11.2011) la revista Libertatea pentru Femei? Va rogg! big grin

Răspuns Câştigător
| gioia a răspuns:

Danielle steel / casstelul

8 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Http://mellontess.wordpress.com/......romantice/
Din lista asta comentabila :| reiese ca este vorba despre "Conacul".

| ghineanamaria a răspuns (pentru gioia):

Conacul mai gioia nu Castelullaughing
De Danielle Steel
Asta estestraight face

| parky23 explică (pentru ghineanamaria):

Mersii la totilaughing big grin

| ghineanamaria a răspuns (pentru parky23):

Nu inteleg de ce i-ai dat funda lui.Nu zic ca o meritam eu dar nici ca o merita el pentru ca nu e vb de castelul! Mai uita-te si u pe la tv si in plus ca sa nu zici cam-am luat dupa Leopardon uita-te si u la ce ora am raspuns.Se va vedea o diferenta de 1 minut.

| gioia a răspuns (pentru ghineanamaria):

Tot un drac

| ghineanamaria a răspuns (pentru gioia):

Conacul si castelul nu e acelasi lucrustraight face daca la asta te referi

| parky23 explică (pentru ghineanamaria):

Stiu si-mi pare rau. Scuzee dar chestia e ca dupa ce am postat intrebarea si apoi am primit primul raspuns. am lasat asa pagina deschisa. si apoi cand am revenit pe pagina am dat click pe fundita aia. si Nu am mai vazut ca am primit alte raspunsuri. Numai dupa ce am iesit de pe linkul cu intrebarea:d. Si stiu si-mi pare raubig grin

| ghineanamaria a răspuns (pentru parky23):

Ma bucur ca ti-ai dat seama ca aveam dreptate.Caci era Conaculhappy