| Mariaciubotaruleu a întrebat:

Imi poate da cineva un caz de criminalistica pentru a fi jucat cu prietenii adica discutat va rog. Am cautat pe Google dar nu gasasc

4 răspunsuri:
| emayperritos a răspuns:

Https://tasta.ro/......e-destept/
Aicea este link-ul pentru intrebarea ta. Sunt sase cazuri de criminalistica.

| Iunix a răspuns:

Era o familie, 2 părinți şi 2 fice. Într-o zi mama lor moare. La înmormântare una dintre fice vede un străin destul de atrăgător. Peste 2 zile tătă-l celor două fete moare otrăvit. Ce s-a întâmplat?

Dacă vrei îți mai zic. Eu le-am auzit undeva şi acum ți-le spun şi ție, cu mici modificări.

| emayperritos a răspuns (pentru Iunix):

Acel strain era un agent secret.

| Iunix a răspuns (pentru emayperritos):

Nu, o să dau răspunsul mai târziu ca să nu-i stric plăcerea celui care a pus întrebarea.