| LiaPaula10 a întrebat:

Imi puteti da niste videoclipuri care sa contina instructiuni pentru facut bratari? (sa nu fie din ata)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sune-ne ce fel de bratari ai vrea sa faci... vorbesti despre bratara prieteniei... daca nu vrei din ata specifica din ce, ca de exemplu din carton sau plastic sau margele, ori nasturi!( si astea includ ata ). Practic nu exista bratara fara ata!

| LiaPaula10 explică (pentru anonim_4396):

Ma refeream ca nu vreau bratarile prieteniei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LiaPaula10):

Poti folosi un fir lung de ata pe care poti adauga nasturi shik. Poti folosi acul sa introduci ata prin ei si asa ai o bratara cool!
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te ajuta cu ceva acest videoclip :
http://www.youtube.com/watch?v=6T3E4RmdyCM&feature=related