| XioDaolin a întrebat:

Imi spuneti si mie un nume pentru acest catelus? Este baietel, dau Funda!
http://i.imgur.com/wxunngA.jpg

Răspuns Câştigător
| MariaMikaelson a răspuns:

Codita, nasuc, nu mai stiu!

4 răspunsuri:
| SavaBoss22 a răspuns:

Azor, Azorica, Atomic, Azur, Abaris, Abby, Adolph, Afro, Aida, Aimee, Alba, Alma, Alpha, Althea, Ash, Annette, Astro, Attila, Ays, Arabella, Athos, Albus, Albinos, Arabela, Azorel

Bubico, Bobita, Basai, Budu, Budy, Brush, Boby, Blacky, Bait, Beethoven, Bella, Belladonna, Blu, Bora, Borax, Boris, Bruno, Brutus, Byte, Biju, Buster, Blu’, Betty, Bibica

Candi, Chuky, Cukita, Corela, Casper, Coco, Colin, Chuby, Calypso, Cassie, Chela, Chelsea, Chelsey, Chessie, Chester, Cleo, Cosmo, Cookye, Coco.

Duna, Dunley, Dayo, Duty, Dixie, Dibble, Dulce, Dale, Dali, Daphne, Della, Delphi, Delta, Diablo, Doc, Dodo, Dolly, Doogie, Dolphi.

Ela, Etna, Ely, Emmylou, Eddie, Edge, Edith, Elysia, Embla, Emma, Emmy.

Fani, Flik, Fabi, Flufli, Fizzle, Freeway, Faberge, Faith, Fancy, Fannie, Fargo, Farkas, Farley, Farlow, Farsi, Fate, Fee Fee, Fifi, Figaro, Figi, Filbert, Filene, Flora, Florence, Flower, Fluffy, Flurry, Flush, Foggy, Foxie, Fuzzy, Flufy.

Grivei, Golgo, Gody, Gugu, Glucky, Gimlet, Gary, Geekie, Geewiz, Geezer, Geisha, Gin, Gino, Ginza, Glee, Glenda, Gloria, Glory, Godzilla, Goofy, Guff, Guffaw, Gussie.

Halogen, Houdini, Haber, Habibi, Hari, Havoc, Hera, Hilda, Herb, Hero, Herod, Hilda, Hopper.

Ina, Ian, Ibo, Ida, Igor, Ilse, Ilya, Iky, Issis.

Jabba, Jacko, Jade, Jaded, Jag, Jaggar, Jaguar, Jailbait, Janie, Jazzy, Jessie, Jiffy, JoJo, Joliet, Jolly, Junior, Juno, Javrette.

| Seducatorul a răspuns:

Si Fu!

| Georgemy9 a răspuns (pentru SavaBoss22):

Le-ai luat depe net...

| Lαrisα a răspuns:

Dog.