| anonim_4396 a întrebat:

In cate zile se naste un ou de pe pandanda?

Răspuns Câştigător
| Biu a răspuns:

1. Oul – Atunci cand adopti un dragon trebuie sa fi atent deoarece dragonul tau v-a sparge oul si v-a iesi in urmatoarele 6 zile!
Trebuie sa ai dai lumina, dragoste pentru ca atunci cand el v-a iesi din ou sa fie sanatos!
2. Dansul-Dupa 25 de zile dupa adoptie dragonul tau v-a putea dansa dar atunci trebuie sa il pregatesti de zbor caci dupa 15 zile el v-a putea zbura, trebuie sa il iei la plimbare si sa faci salturi in aer cu el apasand tasta,, J"!
3. Zborul – Atunci cand dragonul tau incepe sa zboare ai doua optiuni ori sa il lasi sa zboare in casa ori sa il lasi sa mearga pe jos!
4. Flacarile – Dragonul tau v-a incepe sa scoata flacari, asta inseamna ca a imbatranit si trebuie doar sa ai grija de el!

3 răspunsuri:
| Budincăă a răspuns:

Hey :X 7, cam asathinking funda?; o3bafta:*

| candy99mandy a răspuns:

Aproximativ 6 zile. Am toti cei 9 dragoni... daca esti membru si peste cateva zile nu vei mai fii nu iti face griji oul ramane pentru. totdeauna chiar daca nu mai esti membru!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Biu):

Desteptule, dragonul danseaza la 21 de zile nu 25! Nu te mai da expert ca nu esti.