| Clever a întrebat:

In ce tara crezi ca e cel mai bine de trait?

40 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Anglia, Suedia, Austria, Canada.

| Razvan a răspuns:

Daca esti inteligent te poti descurca oriundewinking

| Vizitiul a răspuns:

Ca tara in care te-ai nascut, inmultit si imbatranit nu este niciuna. O spun cu tarie. Cine se descurca in patria sa se descurca si peste granite, cine nu se descurca aici, tind sa cred ca nu seva descurca nici peste hotare.

| User a răspuns:

In Romania, sigur nu. laughing

| rosto a răspuns:

Nu stiu unde o fi mai bine, dar eu as vrea sa traiesc in olanda happy numai ca limba mi se pare tare grea sad

| Reinkaos a răspuns:

Norvegia!

| Pufuleti a răspuns:

Germania
Singura problema ar fi ca sunt cam robotei si isi cresc copiii dupa reguli foarte-foarte stricte, dar disciplina nu strica big grin

| florin1979 a răspuns:

Oriunde numai in Romania nu... daca nu esti politician sau hot.aici mori de foamehappy

| pauladrian a răspuns:

In tarile din vest.

| Andutsaa a răspuns:

Hey:*! Nu stiu de ce da` pe mine ma incanta America:X... poate pentru ca ador casele lorlaughingsi nu numai casele...au niste stradute asa mici si dragute:X

Tu unde ai vrea?smug

| cretudaniel99 a răspuns:

Italia

| Byclick a răspuns:

Germania sau canada

| alexa_4370 a răspuns:

In oricare in afara de ROMANIA.

Răspuns utilizator avertizat
| Диана a răspuns:

America, normal. Acolo orice om normal are o casa mare, cu etaj si piscina. laughing Si plus ca imi place mult engleza. big grin

| TheDevilIsHere a răspuns:

America cel putin pentru mine adica stiu si engleza si ador taralaughingu?

| Gigiku a răspuns:

Germania frate happy

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

In LA sau in Miamii love struck.
Tu ai vazut ce case au aia :o
Sincer. eu as pleca in Africa sa moara bibilove struck sau la polul nordlaughingAcolo sigur n-a ajuns criza:d
Parerea mea

| GodBlessYou a răspuns:

Hawai, ai bani ai frumusete, ai de toate, femei, tot ce iti trebuie

| GodBlessYou a răspuns:

@Gabii, zi-mi diferenta dinte un stat si o tara.

| NuAmHabar a răspuns:

America-fara gunoaie peste tot
-fara atata prostie
-fara atatea furtuei
-fara BASESCU!

| andr33a_5009 a răspuns:

Oriunde in afara de Romania

| AlexandraKnows a răspuns:

Ma' chiar ca esti drogat! Romania e varza!

| Gabiii_5091 a răspuns:

SUA :X
*Alexsmenaru, de cand Hawai, e tara?
habar nu ai sa deosebesti un stat al USA de o tara rolling on the floor...
Numai bine happy

| Gabiii_5091 a răspuns:

Pai, Hawai face parte din SUA, este un stat component ca alte 49, asta nu poate fi mentionat ca tara big grin

| memariuta a răspuns:

In America

| RenataG a răspuns:

Ce zici de marte...stiu ca nu e o tara dar cred ca acolo e cel mai bine nu s taxe, nu e boc, nu e nebunealaaalaughing...

| Rina_2681 a răspuns:

Acolo unde nu suntem noi mereu e mai bine...happy

| LiGhT015 a răspuns:

In Bulgaria big grin