| FeelLove a întrebat:

In scoala este consiliul elevilor, acolo sunt: presedinte, vice presedinte, casier si secretar. Eu voi candida pentru casier(pe langa altii din scoala)si trebuie sa-i conving sa ma voteze pe mine. Voi face un afis dar nu stiu ce sa scriu pe afis ca sa fiu cat mai convingatoare. Da`ti`mi niste idei va rog.

Fundita! :*

4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Toata viata mi-a placut sa fiu casier

| biuuu a răspuns:

Pai ai putea sa zici si u... daca ma veti vota pe mine banii vostri care o sa mii dati vor fii in sigurantalaughingsi voi fii foarte eficienta, nu va veti plange de mine

| FeelLove explică (pentru negru30):

Si mie imi place.love struck Sunt si casiera clasei!batting eyelashes

| negru30 a răspuns (pentru FeelLove):

Nu ai nevoie sa te ajut sa duci banii ha ha ha