| Crissuu a întrebat:

La Barn Buddy.Stiti cateva secrete.De exemplu sa duc nivelul mai repede.Sau altceva in afara sa furi sa recoltezisa le vinzi si sa arangezi.Stiti?

23 răspunsuri:
| Crissuu explică:

Dar ce este?

| Meya a răspuns:

Daca intrati pe linkul' lu' Ionut si dati download luati virusi:-|

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plantezi crizanteme din astea scumpe se fac in 2 zile dar iti da fff multe puncte pentru a urca nivelu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristina banuiesc, nu e nici un secret sunt niste calcule pe care eu le-am facut si am constatat ca cele mai multe puncte de experienta le primesti daca pui trifoi, raportat la perioada de timp in care creste planta; asta creste in 6 minute dar asta presupune sa stai online destul de mult deoarece la fiecare 6 minute trebuie sa recoltezi trifoiul si sa pui alte seminte! Eu am ajuns la nivelul 33 intr-o saptamana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa iti cumperi animale multe, ca iti dau experienta si faci lvl mai repede. Si cu placuta la felhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, ai incercat sa faci trofeu? la trifoi plantezi pe toate spatiile si pui un vertilizator si se fac si tot asa o data ca primnesti credite si multa experienta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca dai la pc o zi inainte iti cresc recoltele intr-o secunda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa creasca plantele / florile mai repede... poti sa schimbi ora de la Pc ...am incercat si eu. dar de multe ori mi-a dat eroarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se fura chiar daca "javra" are bolul plinbig grin

1. Te duci la ferma vecinului happy.
2. Apesi tasta "TAB".
3.Iti apare un dreptunghi galben.
4. Dand Click de mai multe ori duci dreptunghiul galben acolo unde scrie "Friend's Farms".
5. Apesi tasta "ENTER".
6.Iti apare un meniu cu mai multe obiecte ( e meniul de la HIDE ITEMS).
7. Dai click pe caine vezi ca s-ar putea sa aiba mai multi asa ca da pe toti, DAR NU APESI NICI "OK", NICI "X"!
8.Iei manusa neagra si furi.
9.Nu uita sa maresti imaginea ca sa poti vedea toata plantatia.
10. Dupa ce ai terminat de furat, apesi "OK" sau "X".
Va aparea o Eroare la final dupa ce ati dat "X"sau "OK" dar asta nu cred ca incomodeaza pe cineva treci peste si mergi la urmatoarea ferma.
26. 09
00:45

| notsurewhoiam a răspuns:

Cel cu raspunsul anonim am incercat cum ai zis numai ca dupa ce dau enter nu imi apare nici un meniu nu imi apare nimic doare se vede toata ferma atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cres levelul punand ridichii, in felul urmator:
pui semintele si apoi pui un ingrasamant.
Astfel se face recolta instantaneu pentru ca ridichilor le trebuie o ora ca sa se faca.
desi cand esti la level mare iti ia mult timp dar asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai sunt multe metode de exemplu:daca castigi trofeie iti da si credite si creste nivelul cam jumate din cat e, sa iti cumperi animale, ele iti dau multa experienta si monede, iar daca mai vrei secrete intra pe youtube ca eu stiu multe despre joc sunt la nivelul 45. Crede-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi nu as vrea sa stiu secrete cand sunt lvl 222 deci n-am nici o gandire sa ma opresc de la joc stind o sollutie orhidele scoti bani si levelu cine vrea sa ma aibe in lista add http://www.hi5.com/......Games.html

| Oana_1445 a răspuns:

Sa iti faci mai multe conturi de hi5 si intri pe un cont, iti pui buruieni si gandaci, apoi intri pe al tau si le dai jos, vei primi punte XP... Sper ca te-am ajutat! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sati plantezi doar floare a soarelui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Level879...nu am nevoie de secretelaughing

| Claudyaaa a răspuns:

Asta caut si eu dar punetzi si voi alte secrete ca astea le stiu si eu

| Raresq123 a răspuns:

Poti sa adaugi vecini fara ca ei sa iti dea accept http://www.youtube.com/watch?v=djU4vjDSCNE&feature=player_embedded#at=159 asculta si o sa poti sa adaugi ce vecin vrei... sau sa furi desi are caine: te duci la ferma prietenului si dai click in continuu desi iti ia bani dai click pe planta pana furi dupa aia te duci acolo mai sus unde scrie Barn Buddy Beta si dai click si banii iti apar cum erau inainte... fundita?

| Raresq123 a răspuns:

Cel cu rasp anonim nu ai cum sa ai 800 si maximul e 700 il are unul

| MariaaDrb a răspuns:

Daca vrei sa treci nivelul puneti cele mai scumpe flori pe care le ai, eu mere imi pun orhideei si mereu trec 2 niveluri cand recoltez! Funda?

| dianabbb a răspuns:

La mine nu merge sa dau pe "Friends..."

| monocont3 a răspuns:

Stiu eu un secret al jocului cum sa-ti creasca platele rapid si usor :ca sa faci asta dai data de la pc din bara pe ora si data si dai cu doua zile inainte alea :sau asta : http://www.youtube.com/watch?v=9C9duzquiUk ESTE BUG CUM SA CUMPERI REPEDE CEVA DIN TOTI BANI apesi click repede pe ala de vreo 14 ori si duiaia lasi masu pe sageata fara sa mai dai click da dai repede si dupa aia astepti:pliz funda: si daca mai gasesc desta te anut plizz am nevoie de funda

| Valentinut a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe ce la facebook nu este adevarat barn budy se termina la nivelul 700