| MrWrestleMania a întrebat:

Ma joc counter strike. In special pe deathrun. Cum fac sa cresc fps-ul sa pot merge mai repede (si mai bine)? Si cum fac sa si vad cat il am? Va rog daca se poate ajutati-ma! Funda! Va rooooooooog ajutati-ma... FUNDA!

4 răspunsuri:
| mfbluu a răspuns:

Ma pe deathrun faci Bhop si daca tot continui cu Bhop [shift+ctrl+a, d] prinzi viteza ...incearca aici [dr.AlphaZone.ro] (A si Z sa fie caps happy )

| Vlad005 a răspuns:

Pai, e foarte simpluhappy
1) Ca sa vezi fps-ul scrii in consola : cl_showfps 1
2)Ca sa ai fps mare scrii in consola : developer 1, apoi fps_max 999 si fps_modem 999
Sper ca te-am ajutat happy

| Vlad005 a răspuns:

Cl_showfps 1 sa vezi cat fps ai
developer 1, fps_max 999, fps_modem 999 astea ca sa creasca fps
Sper ca te.am ajutat happy

| Vlad005 a răspuns (pentru mfbluu):

Pai e simplu happy
cl_showfps 1 - pentru a vedea cat fps ai
developer 1, fps_max 999 si fps_modem 999 - astea sunt ca sa iti creasca fps-ul
Sper ca te.am ajutat, BAFTA LA JOC!winking