| daηă a întrebat:

Mă plictiseesc.crying Ce aş putea să mai fac sau să mai joc?

13 răspunsuri:
| mady07 a răspuns:

Eu joc urmatoarele jocuri: Ladypopular, ZooMumba, Ferma vesela, Howrse! Funda?

| Cristi19 a răspuns:

I-ati prietenii si iesiti prin oras.Asculta muzica. Vorbeste cu prietenii pe mes. www.bored.com

| liliana15 a răspuns:

Tomn raider legend tomb raider anniversary tomb raider underworld...asta ma joc eubig grin, incearca si tu

| angel74dm a răspuns:

Cum naiba te poţi plictisi când ai internet ? Joacă un milion de jocuri online, citeşte ceva, învaţă de pe Wikipedia, răspunde la întrebări pe TPU, caută prieteni pe facebook sau pe hi5, uită-te la clipuri pe youtube, şi câte şi mai câte...

| Alinaame a răspuns:

Sa citesti o carte love struck

| mihai19d a răspuns:

Sunt ochii tai cei din poza? happy

| misterioaѕa a răspuns:

Pai deseneaza,fa origami dupa videoclipuri pe youtube,scrie chestii in jurnal,in caz ca nu ai unul fa-ti,iesi p-afara,scrie povesti/texte/poezii,fa-ti un blog,fa poze,joaca-te jocuri pe calculator,cauta bancuri pe net,invata,fa-ti temele,fa curat prin camera,citeste o carte,joaca-te carti cu cineva din familie sau construieste singura un castel din carti,uita-te la un film/serial/anime, asculta muzica, suna pe cineva si vorbeste la telefon Sunt o groaza de chestii pe care le poti face...

| valentingb a răspuns:

Raspunde pe TPU!
nu, asta e ce fac eu si nu ma simt cu adevarat implinit
iesi cu prietenii, mergi ba la ei ba la tine, altfel ajungi ca mine
nu-ti fie frica, eu sunt un las, dar tu nu

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| Aηdεεε a răspuns:

Buna;))

Daca te plictisesti, poti urmari Simon's Cat;))

Ai aici o " monstra " :

http://www.youtube.com/watch?v=nn2h3_aH3vo&feature=related

| daηă explică (pentru mihai19d):

Din păcate nu...

Aş vrea eu laughing

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Apuca`te sa joci metin smug

| XηαтѕυмєX a răspuns:

Eu iti zic sa joci tomb raiderwinking adicaa... legend underworld si anniversary! am terminat deja legend si underworld, si au fost foarte interesante... daca`ti place bataia joaca`le! love struck