| Darin79 a întrebat:

Neata lume! am o problema cu pc-ul...deci! cand dau sa intru pe un site pe care am cont nu ma lasa sa intru si imi apare o eroare:
Conexiunea nu este sigură

Ați cerut ca Firefox să se conecteze în mod securizat la ********, dar nu se poate confirma securitatea conexiunii dumneavoastră.

În mod normal, când încercați să vă conectați în mod securizat, site-urile prezintă identități de încredere pentru a-și demonstra autenticitatea. Cu toate acestea, identitatea acestui sait nu poate fi verificată.

ei bine...ce sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai o problema cu PC-ul, ci cu nivelul de securitate al porcariei aleia de browser. Nu mai stiu de unde se seteaza la el, ca nu mai folosesc o asemenea mizerie, dar intra in setari si vezi ce-ti cere pe acolo. In general debifeaza chestiile care cer avertizarea in cazul unei probleme de gen. Este vorba doar de un simplu certificat de securitate pe care porcaria aia de FF il interpreteaza prost.

| Darin79 explică (pentru anonim_4396):

Aaahaaaa multumesc mult de tot ^^