| cata1140 a întrebat:

Neata TPU! Cand dau like (la o pagina ex: Cristiano Ronaldo) pe facebook imi apare sa bag un cod (ex: A2gHj3). Cum fac sa nu imi mai apara? Dau funda! Plss ajutati-ma.big grin

Răspuns Câştigător
| Rebbbeca a răspuns:

Este ceva de siguranta, adica sa nu dai aiurea.Nu se poate elimina aceasta optiune.

3 răspunsuri:
| cata1140 explică (pentru Rebbbeca):

Pai fratele meu are si el cont (pe facebook) dar nu-i apara sa bage cod cand da likebig grin

| Rebbbeca a răspuns:

Pai, poate modificarile nu au ajuns la contul lui

| bibsy a răspuns:

Pai dupa ce bagi mai multe coduri n`o sa-ti mai apara! asa se intampla de obicei! Mi s`a intamplat si mie!