| Eu_7171 a întrebat:

Oke.
Am un ID de mess pe care nu stiu cine mi-a schimbat parola.si vreau sa mi`o schimb din nou.
De fiecare data cand ajung acolo, unde vreau sa`mi bag email`ul imi zice ca sa intru in urmatoarea zii tot la ora aia sau pe`acolo. ceva de genu.
De ce? Si cum fac sa reusesc sa mi`l sterg daca nu pot sa imi schimb parola?
Care raspuns e cel mai folositor, FUNDA :*
[Scuze daca am gresit categoria]

11 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

Pai nu poti sa il stergi si daca nu ai parola, nu poti sa o schimbi happy

| chronoStrix a răspuns (pentru LikeNobodyElse):

Cum sa nu poti sa schimbi parola? De ce nu te documentezi tu inainte sa vi aici si sa spui numai baliverne? straight face... Dupa ce iti zice sa intri ziua urmatoare, iesi si intri ziua urmatoare! rolling eyes

| LikeNobodyElse a răspuns (pentru chronoStrix):

Mai omu lu dumnezeu... citeste bine ce am scris. am zis ca nu poti schimba parola dk nu o stii pe cea care o ai acum la mess ...mai intai citeste bine ce am zis apoi poti sa sari in sus cat vrei

| chronoStrix a răspuns (pentru LikeNobodyElse):

...Poti schimba parola daca nu o sti! Trebuie sa stii ID-ul, ID-ul alternativ (daca ai adaugat unul) si raspunsul la cele 2 intrebari secrete pe care le-ai adaugat tot cand te-ai inregistrat! Ce cauti la sectiunea asta daca nu te pricepi? -.-'

| LikeNobodyElse a răspuns (pentru chronoStrix):

Pai da dk o pui k parola uitata...

| chronoStrix a răspuns (pentru LikeNobodyElse):

Pai da... si? Nu cred ca ar fi vreo problema.

| LikeNobodyElse a răspuns (pentru chronoStrix):

Ar fi dk nu mai stii sa mai completezi. mie nu mi s a intamplat sa imi scrie sa intru a 2 a zi la aceeasi ora happy

| chronoStrix a răspuns (pentru LikeNobodyElse):

Daca atunci cand ai facut ID-ul ai fost varza la cap (nu tu) si ai completat casutele alea la misto "ca sa fie"... Iti poti lua adio de la acel ID. Si daca ma gandesc mai bine nici adio nu iti poti lua xD... Apropo, ai ID de messenger? xD As vrea sa mai discutam!

| LikeNobodyElse a răspuns (pentru chronoStrix):

laughing) eu oricum asa le pun mereu laughing)) k de obicei am aceeasi parola km peste tot laughing)...

| LikeNobodyElse a răspuns (pentru chronoStrix):

Supradozaa_de_visee

| Eu_7171 explică:

Nu pot sa completez alea 2 intrebari secrete pentru ca de fiecare data cand intru a 2 zii imi apare acelasi lucru` si sa imi scriu email`ul e inainte de a rasp la intrebarile secrete. Preferabil as vrea un raspuns si atat straight face