| anonim_4396 a întrebat:

OMG, horoscopul meu chiar are dreptate! :O

4 răspunsuri:
| Zartbitter a răspuns:

Îți propun un exercițiu: caută alte 2 persoane din zodia ta și întreabă-le în fiecare seară dacă li se potrivește și lor horoscopul. Faceți un tabel (pe Google Spreadsheets, de exemplu) și notați timp de măcar 50 de zile (e doar o lună și jumătate) dacă vi s-a potrivit sau nu, fiecăruia.

Apoi, la final, numărați de câte ori s-a potrivit tuturor în aceeași zi.

Dacă sunt mai mult de 25 de zile (din 50) atunci poți să-l citești cu încredere în continuare. Dacă nu, cred că te poți gândi la un lucru mai serios cu care îți poți petrece acel timp.

De exemplu, să încerci să faci pe dos în acea zi, doar ca să nu ți se potrivească :-)

| RB26DETT a răspuns (pentru Zartbitter):

In nici un caz nu as putea face pe dos ce mi-a zis horoscopul mai ales in perioada asta!

| Zartbitter a răspuns (pentru RB26DETT):

Îți recomand experimentul. N-ai cum să nu te distrezi.

| LollypopMe a răspuns:

Da,si? Nu ne pasa! Pa!