| tonyc7 a întrebat:

Pana la ce varsta credeti ca este normal sa te duci in cluburi?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

27.

| Alexandru_Valentin_1999 a răspuns:

Sincer nu cred ca este vorba despre o anumita varsta ci mai degraba despre maturitatea de care poti da dovada. in cluburi se intampla multe.

| johnnny123 a răspuns:

Nu e vorba de varsta, ci de circumstantele tale.
Este normal sa te duci in cluburi atat timp cat 1) iti place sa faci asta, 2) ai posibilitatea financiara sa faci asta, si 3) nu interfera cu obligatiile pe care le ai fata de alti oameni

Daca nu ai oameni care depind de tine, ai bani și-ti place sa mergi in club, nu te opreste nimeni sa mergi nici la 60 de ani.

Daca ai doi copii care nu au ce manca, atunci nu este normal sa mergi in club nici daca ai 22 de ani (in afara de situatia in care lucrezi acolo).

| tonyc7 explică (pentru Alexandru_Valentin_1999):

Multe...Adica ce, mai exact?

| mihai69 a răspuns:

Până te țin balamalele. Există pentru toate vârstele.

| Mindfulness a răspuns:

Până când te simți tu bine in acel loc, nu contează unde se afla acel loc, daca starea ta corespunde cu acel loc atunci nu mai contează ce vârstă ai.

| Trinitatea12 a răspuns:

Am vazut oameni de 40 de ani in club inainte. Nu cred ca poti sa fii vreodata prea batran pentru club, atata timp cat poti sa te misti bine.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Toata viata, daca te simti bine acolo.
Cand eram adolescent era ceva normal sa vad persoane de 40 de ani sau peste, care intrau sa bea ceva cu prietenii. Unii erau chiar in drum spre casa, de la munca, cu geanta dupa ei. E foarte ok, clubul e loc de relaxare.
Daca e ceva anormal in club, sunt mediocrii care fac prezenta in fiecare seara si judeca pe toata lumea. Ar trebui sa se angajeze.

| StoicAnalysis a răspuns:

Nu e o limita de varsta. Am vazut oameni si de 40 de ani in club.