| YumiSukinanda a întrebat:

Pana la ce varsta poti participa la next star? cand mai sunt preselectiile pentru un sezon nou? Am 12 ani, fac 13 in februarie, are ceva?

10 răspunsuri:
| AndaluziaM a răspuns:

Lol tu nu ai vazut ca si copii de 4 ani au participat deci cred ca de la 4 ani pana la 12, 13

| facebook2013 a răspuns:

Pana la 12 ani poti sa te inscrii dar cred ca nu are nimic deoarece tu dabea ce o sa faci 13 ani si eu am la fel dar dac esti mai mica de statura cred ca o sa te primeasca merita sa incerci dar daca nu te primeste sa stii de la mine ca imi pare rau de tine! happy :*

| Anonim5550125 a răspuns:

Eu stiu ca la Next Star poti participa pana la varsta de 14 ani, deci nu iti face griji pentru ca la varsta ta poti sa te inscri fara nici o problema. Cat despre preselctii...vor anunta ei sau vei gasi pe site-urile Antenei 1, o sa faca ei publicitate, te asigur! happy Sper ca ti-am fost de ajutor! happy

| OnuOnulică a răspuns:

Lol laughing) limita de varsta e de 10 ani laughing

| rikimaru95 a răspuns:

Cred ca varsta maxima este 14.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Varsta maxima este de 14 ani.
Te pup!

| ionescuandrada2000 a răspuns:

OnuOlunica de unde sti tu ca limita de varsta este de 10 ani? Te uiti macar la NextStar? Scrie peste tot ca Omar, un pust de 12 ani din nou 12 ani a castigat concursul NextStar

| ionescuandrada2000 a răspuns:

Uite datele de participare la preselectii in fiecare oras :
12 iulie, Constanţa, Palatul Copiilor 15 iulie, Galaţi, Palatul Copiilor 16 iulie, Bacău, Teatrul Bacovia 17 iulie, Piatra Neamţ, Palatul Copiilor 18 iulie, Suceava, Palatul Copiilor 20 iulie, Cluj-Napoca, Palatul Copiilor 21 iulie, Braşov, Palatul Copiilor 22 iulie, Craiova, Palatul Copiilor 23 iulie, Bucureşti, Palatul Naţional al Copiilor

| ionescuandrada2000 a răspuns:

Apropo era sa uit :limita de varsta pentru participarea la NextStar este de 14 ani

| Elvis_Zibileanu_1976 a răspuns (pentru ionescuandrada2000):

Buna vreau sami scriu fete la next star am 3 fete vir sa faca o iechipa toate puteti sami spuneci cum le inscriu a next star ofat are 12 si una 10 si incau 9 ani unde se fac inscrile