| YuLiAnDrEeA a întrebat:

Pe 2 decembrie mergem la scoala?, sau doar pe 1 stam acasa?

24 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Doar 1 decembrie este liber, pe 2 vei merge la școală!
Pa, pa.

| blueangel99 a răspuns:

Doar pe 1 Decembrie stăm acasă, că e ziua patriei. Pe 2 decembrie ne întoarcem la şcoală.
Pa, pa!

| wintage a răspuns:

Nu se merge la scoala pe 2 decembrie.
Joi, Vineri nu se merge!

| Ramina a răspuns:

Eu saptamana viitoare fac ore doar luni si marti.

| WeeD a răspuns:

Eu am auzit ca daca nu mergem pe 2 sa venim Sambata. Wtf! Nuuu!
Dar sigur pe 2 se merge, dar cine va veni...

| NuDauFunda a răspuns:

30 noiembrie doar din 2012 va fi zi libera, iar pe 2 in mod normal se va face scoala, nu vad niciun motiv sa nu se faca.

| PrecioussGirl a răspuns:

In legatura cu ceea ce a zis cineva... nu sa hotarat inca daca pe 30 noiembrie stam sau nu acasa. asa ca anul acesta pe 30 noiembr stam acasa. de la anul s-ar putea sa stam acasa pe 30.
si da pe 2 venim la scoala. cel putin eu asa stiu pana acum.

| andrei95 a răspuns:

Buna!
eu din fericire am facut orele de vineri 2 decembrie astazi si saptamana viitoare stau acasa si joi vineri sambata si duminica... daca am inteles bine doar in jud Suceava a fost asa

| Adda24 a răspuns:

Buna,eu nu cred ca stam acasa pe 2 doar pe 1

| SindyR a răspuns:

Pe 2 Decembrie nu se face scoala! S-a vorbit in consiliile profesorale si stam acasa. Cel putin in Suceava nu face nici o scoala si pe EDU scrie ca pe 2 e liber.

| dadasssssssss a răspuns:

Din pacate, pe 2 decembrie mergem la scoala straight face

| andreeamarriaa a răspuns:

Am inteles de la profesorul meu de istorie ca s-ar putea si pe 2 sa avem liber.

| BlancaFantasma a răspuns:

Eu am inteles ca nu mergem miercuri adica pe 30 si nici pe 1 dec.nu se stie nimicstraight face

Răspuns utilizator avertizat
| sebyc98 a răspuns:

Doar pe 1

| Anon96 a răspuns:

Mie mi-au spus profesorii ca numai pe 1 stam acasa si ca pe 2 mergem la scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai se incepe cu buna, pentru politicosi dar nu avem asa ceva in Romania...
normal ca pe 2 mergem la scoala, doamne ce bine iti parea daca nu mergeam...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Normal că joi ( 1 decembrie ) stăm acasă, doar e ziua României.
Vineri ( 2 decembrie ) o să mergem la şcoală, pentru că nu e nici un eveniment sau alte chestii.

Mai pe înţeles,
1 D. - nu mergem.
2 D. - mergem.

O zi bună!

| GGG562852 a răspuns:

Eu nu merg nici pe 2winking

| DuddăBântuită a răspuns:

Noua ne.a zis profa ca stam si pe 1 si 2 thinking

| madutza90 a răspuns:

Mergem si pe 2. din pacate...

| Ionuttt a răspuns:

Eu stiu ca avem liber de Joia Pana lunea thinking Sper sa nu gresesc! Asa mi s-a spus la scoala!

| denistkl a răspuns:

Depinde de judetul din care esti pana la ora actuala am văzut ca in Judetele Olt si Gorj nu se face scoală pe 2 decembrie 2014

| ana1210 a răspuns:

Mergem la scoala doar pe 2 decembrie si stam acas pe 1 decembrie