| yodenymarya a întrebat:

Pe cine ati alege intre Sisu si Puya?

Răspuns Câştigător
| TeoIonela a răspuns:

Sisu, bineinteles, Puya este cel mai mitocan om de pe fata pamantului, i s-a urcat vedetismul la cap si acum se sterge cu noi undeva! stiu ca o sa primesc la stupid cat se poate duce, dar asta e purul adevar, ia sa va vad pe cei care apasati ep stupid acum...

256 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Puya dar apreciez si pe Sisu. Prefer sa ma gandesc la ei sub formula de formatia La familia.

| AvalohAlyn a răspuns:

Puya.Imi place mai mult noul Puya, melodiile lui care trag spre pop, vocea lui.

| User a răspuns:

Guess who.

| Ea12345 a răspuns:

Nane big grin

| waXonwaXoff a răspuns:

Pe la familia!

| antonia09 a răspuns:

Sincer, nici unul dintre ei.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Puya, u-l stiu pe sisu

| Aliyaa a răspuns:

Puya

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Toţi ziceţi Puya deşi nici măcar nu aţi auzit o melodie solo de-a lui Sişu...deşi eu nu le-am ascultat, toată lumea care are habar cu ce se mănâncă muzica rap mi-a spus că albumul lui Sişu este mai bun decât cel al lui Puya, deci tind şi eu spre Sişu.

| m4them4tic a răspuns:

Guess Who + Spike

| madalicious a răspuns:

La Familia. Canta super impreuna. happy

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Puyalove struckxxxxxx

| hiphopbeatz a răspuns:

Sisu, puya este doar unu care s-a dat pe house ca sa nu se dea pe manele.

peace sign

Răspuns utilizator avertizat
| xeon a răspuns:

PUYA, el este maestrul

| Ana a răspuns:

Puya happy

| dyddyyyx18 a răspuns:

Puya

| jane_5414 a răspuns:

Puya, normal!

| Andromedda a răspuns:

Nici unuhee hee

| KidoSmart a răspuns:

Eu pe sisu pentru ca nu este puya(adica nu iese atat de mult in evidenta qand vine vorba de viata personala si pentru ca nu se implica in scandaluri sau altele)

rescpect SISU

| d33a a răspuns:

Puya

| M.G.R a răspuns:

Sisu

Inainte de Romanisme, nu pomeneati de puya asa mult, multi dintre voi nici nu stiu ca, puya m-ai are albume solo in afara de romanisme I si II.
Puya e un ***, dar prinde...in special la tarani...

| M.G.R a răspuns:

PUYA. el este mai tare decat sisu si canta mai fain si arata si mai bine - sigur a scris o fata laughing

| silver19 a răspuns:

Dintre cei 2 il apreciez mai mult pe Puya ca este mai descurcaret dar si Sisu o da bine, oricum La Familia conteaza!

| oky a răspuns:

La Familia love strucklove strucklove struck

| 4LeafCloves a răspuns:

Pe nici unu :d.

Răspuns utilizator avertizat
| Ea.e. a răspuns:

Amandoi.
La Familia forever!
Rap forever.