| yodenymarya a întrebat:

Pe cine ati alege intre Sisu si Puya?

Răspuns Câştigător
| TeoIonela a răspuns:

Sisu, bineinteles, Puya este cel mai mitocan om de pe fata pamantului, i s-a urcat vedetismul la cap si acum se sterge cu noi undeva! stiu ca o sa primesc la stupid cat se poate duce, dar asta e purul adevar, ia sa va vad pe cei care apasati ep stupid acum...

256 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea asta are un scop
da voi sunteti varza! amandoi trebuiesc apreciati in mod egal ei au ridicat hip-hopul romanesc! chair daca puya mai face si melodii comerciale va zic eu sigur ca face si hip-hop! respect la familia 4ever

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi

| paa a răspuns:

Puyalove struck

| Gabrielle a răspuns:

La Familialove strucklove struck

| Dudăăăă a răspuns:

Puya normal bine acum...fiecare cu gusturile lui nu? eu asa sunt de parere, asa ca nu cred ca se supara cineva pe mine:*

| tpufpe a răspuns:

Puya logic :X... e si mai frumos ca sisu.

| robytzu30 a răspuns:

Puya sisu e un drogat

| geo9308 a răspuns:

Puya

| DEADPOOL_7836 a răspuns:

Amandoi

| holgi a răspuns:

Sisu bine inteles! puya sa comercializat.mai bine revine la undergroundwinkingwinking LA FAMILIA!big grin FAN

| Sisupuya a răspuns:

Sisu!

| Sisupuya a răspuns:

Vad ca majoritatea au raspuns puya, acum depinde si ce vreti sa ascultati, hip-hop+manele, sau hip-hop, sisu a ramas asa cum il stiam inca de la lansarea lui in cariera, desigur fiecare se exprima in felul lui, poate si de aia au,, decis`` sa scoata fiecare cate un album, eu zic ca la exprimare, versuri, poveste, adevar este sisu cu mult peste, desigur nici puya nu este mai prejos dar el a,, mers`` pe varianta comerciala. ps: Prefer Sisu.

| dinnou a răspuns:

Inainte sa cante unele piese gen v. i. p, Doamna si vagabondul etc. era Puya.Eu fiind rapper acum cand a trecut alt gen de muzica nu-l mai suport. O face pentru bani intr-un fel il inteleg in altu nu.Deci pe Sisu il aleg desi are probleme cu drogurile.

| vladi00 a răspuns:

Puya

| dorin909 a răspuns:

Puya

| 119 a răspuns:

Puya imi place mie dar daca i place al cuiva sisu treaba lui