| punkkid88 a întrebat:

Pe cine urasti cel mai mult din lumea celebritatilor?
eu pe avril lavigne si pe jonas brothers

Răspuns Câştigător
| Jadis a răspuns:

Pe toti actorri de pe Disney (demi, miley, selena, bleahhhhhhhh, etc.) pe toti cantaretii de muzica pop scarboasa(pe Rihanna justin bieber, beyonce) pe cei din twilight sau filme din astea oribile. Intr-un cuvant ii urasc pe toti in afara de DJs si de actorii adevarat nu la strambele astea de 15 ani.

36 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pe jonas brothers, selena gomez si justin bieber
pa-pa!love struck

| TeoPT a răspuns:

Nu ai voie sa spui ca urasti pe cineva pana nu il cunosti. Ca nu iti place muzica pe care o canta, OK, dar de aici si pana la ura e distanta mare.

| thegreatgatsby a răspuns:

Pe nimeni.

| Kqzu97 a răspuns:

Pe tinelaughingRobert Pattison, Rihanna

| xlmpq a răspuns:

Pe justin bieber

| Myuu a răspuns:

Eu pe Miley Cyrus si Justin Bieber.Demi si Selena sunt in regula.

| zerozero a răspuns:

Justien Bieber, Lady Gaga, Steven Seagal

| VadMelodii a răspuns:

NU-i urasc pe aia de la Disney si pe actori care au jucat in Star Wars! In rest ii urasc cam pe toti!

| RoseNightmare a răspuns:

Justin bieber

Jonas Brothers

Hannah Montanahappy

Demi Lovato

Selena Gomez

Metallica

| Pisicuța a răspuns:

Pe lady gaga, pitbull, si sunt multi altii care nu-mi vin in cap acum laughing

| RoxannaST a răspuns:

JUSTIN BIEBER. Are voce, dar asta nu înseamnă că nu e un copil idiot căruia i s-a urcat faima la cap.

| rockaholic a răspuns:

Pe justien bieber

| Monikoue a răspuns:

Te urast in primul rand pe tine pentru ca o urasti pe avril.
Si eu ii urasc pe jonas brothers, si pe adam lambret, si pe toti cantaretii romani ( in afar de vama veche si luna amara)

| ksuper31 a răspuns:

Lafel ca tine pe avril si pe jonaslaughingfundita?

| rahelyta a răspuns:

Hannah montana

| MANDY_2679 a răspuns:

Ganditi?happy
Cum puteti sa spuneti ca ii urati? Ei chiar au muncit sa ajunga unde au ajunswinking Si daca nu ii cunosti nu poti spune ca ii urastihappy
E un cuvant prea urat care denota cat de invidiosi sunteti pe succesul lorhappy

| melyyy a răspuns:

Metallicalaughing

| PastilutsaCuEfecteLacrimogene a răspuns:

Justin biber

| 준섭 a răspuns:

Justin bieber laughing :-&

| 준섭 a răspuns:

Pe justin bieber :-&

| Diana16 a răspuns:

Pe toti care canta pop si "lalaiala", pitipoancele, si actorii care mai si "canta" de la disney

| PrincessOfChocollat a răspuns:

Pe toate "actritele" Disney (in special Selena care a intrat asa de nicaieri,s-a apucat sa cante cand nici nu are voce si dintr-o data se crede printesawinking ). Singurele de la Disney care mi-i se par OK sunt Demi Lovato si Brenda Song.Dar sa nu o mai lungim cu vedetele Disney,pur si simplu nu suport celebritatile care se dau in spectacol pentru publicitate si faima,gen Rihanna,Lady Gaga,Katy Pery,detest fitosii ca Justin Bieber si Joe Jonas,care ba cu una ba cu alta, si in special pe Willow Smith, care saracuta nu e constienta cum arata la 10 ani! IDEM cu anonim,ura e prea mult spus, e si un pacat pe deasupra, dar ma enerveaza la culme...

| ღShawtyღ a răspuns:

Pe Selena Gomez

| punkkid88 explică:

Ce ma amuza cand vad cum unii se cred profetii si te ia peste piciorlaughing cat de penibil

| punkkid88 explică:

Bine nu o urasc pe avril lavigne ii urasc muzica.

| punkkid88 explică:

@ksuper31 acum nu mai cersiti bani, cersiti fundite? laughing

| lolo_1811 a răspuns:

Pe justin bieber si selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este cineva anume; urasc categoria femeilor care nu stiu unde si cum sa se mai dezbrace si din `greseala`pentru publicitate si categoria fitosilor cu aere de vedetehappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luna amara ce nume laughing de **** mi-ar fi rusine sa ma cheme asa