| Frau a întrebat:

Pe ourworld chiar nu exsista un loc unde sa pot face rost de un cod ce imi da mai mult de 10 gemssad? am intrat pe last cookie codes ca doar pe asta il stiu dar... e cam putin 10 gems pe saptamabig grin...pls

70 răspunsuri:
| sweetale12 a răspuns:

Si eu am cont pe ourworld... nici eu nu stiu alt cod in afara de ala cu 10 gems sad

| Ƙιттʏ a răspuns:

Pai...nici eu nu prea stiu mai mult de 10 gems.sorry,dar caut si eu.:*:*(si pe OurWorld ma numesc Kitty11 baga-ma ca prietena daca vrei) Bye-Bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.am si eu cont pe OurWorld. din pacate nu prea sunt coduri cu mai mult de 10 gems dar daca te uiti in arhiva de pe Last cookies poti vedea ca din cand in cand mai sunt si de 20. Luna trecuta daca nu ma insel au fost 3 coduri de 30 gems dar a fost o greseala si au fost expirate repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exisa apar foarte rar de ex in ianuarie au fost 3 coduri cu 30 de gems aparute si cu cel saptamanal = 100 de gemso sa mai apara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti face gems cu acel cod de 10 gems. poti face daca joci pe facebook 10 gems. daca inviti prieteni si ajung la nivelul 5 primeste 5 gems. si cod pentru flow este test-mode 42 apoi dai enter (il scrii acolo unde vorbesti cu toata lumea) si apoi scrii cryptobiologist, merge o data pe zi: in prima zi iti da 10 flow, a doua 13 si tot asa din 3 in 3 flow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu este 0886775 si iti da 1000000 games

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e numele tau la our world? al meu e gigelbucur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa stii ca ai pierdut 90 de gems ca in ianuarie au fost 3 coduri fiecare cu 30 de gems

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am 3 coduri de 30 gems tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde nu le baga mereu codurile mari sar put sa le bage pe cele mari pe 8. 3. 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am cont pe ourworld d lvl 40...si nici eu nu stiu alt cod in afara d ala cre il poti lua saptamanal. daca afla vreo unu...id meu andoo_xwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea exista sa stii tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu si mie mi se pare la fel cam putin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba gig da u ai conturi daca ay plz spunemy cwm ay facwt ca sa am si ew

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt sigura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stine un niste(sait)in care sa gasesc coduri saptamanale?happywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca downloadezi toolbar, vei primi in fiecare saptamana cate un cod.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneouri sunt 2 coduri...acum 3 luni o fost 3 koduri de 30 gems si unu de 10 si o fo' 100 gems...de acoco is eu asa: XtoxiK XoXo GiRl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul trecut a fost un cod de 30 gems pentru care primeai in pulus 3 mistery box

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdah dc is asa rai astia dp ow ce naiba ca avem si noi nevoie de gems atunci sa jucam jocuri si sa primim si gems nu numai flow->haine->bani->lucruri bla bla blasad add pe ow: Avrixalexandra si id-u meu cre vrea alexa_Hsm234

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog sa imi dai si mie saitul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na am CC-Gmms34-CC-111 iti da 50 de gems ai auzit bine 50! gems!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai demult, intr-o luna erau 3 coduri de cate 30 de gems, cred ca era ceva sarbatoare, dar buzz me totusi daca gasiti altul...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am bagat un cond de 100 de gems

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ce nu se da un cod mai mare de 10 gems? nu poti sa faci nimica cu 10 gemsuri...ar fi mai bine daca ar fi macar 20big grinbig grinbig grin, macar sa trimitem si noi niste cadori prietenilor sau sa ne cumparam ceva frumos, cum ar fi potiune...happyhappyhappylaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar vreau si eu coduri caut si nugasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am multi gems si va dau si voua bagati id asta alexaramonik@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa intreb unde pun codul pentru gems?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde e last cookie ca nu-l stiu? plssss zi-mi