| Frau a întrebat:

Pe ourworld chiar nu exsista un loc unde sa pot face rost de un cod ce imi da mai mult de 10 gemssad? am intrat pe last cookie codes ca doar pe asta il stiu dar... e cam putin 10 gems pe saptamabig grin...pls

69 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ete putin dar totusi este bine decat sa nu dea deloc si sa cauti pe alt undeva mie mi se pare bine... desigur mi-as dori sa fie un cod de 20 de gems dar e bine si de 10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista intra pe siteul www.cheatcc.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa stii cateodata mai sunt si coduri d 20 gems sau chiar d 30 cum ar fi ( cand e o sarbatoare ca, craciunul sau pastele primesti cod de 30 gems si dac esti amabila sa imi faci si mie un cadou te rog numele meu este alexu101 te rog frumos...crying())))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum trimiti gems de pe un cont pe altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt multe coduri de gems numai ala saptamanal...nu stiu altul sorry...this is the live ma rog mai vin coduri foarte rar de 30 sau 20 gems

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca exista. dar eu n-am prins niciodata(nu stiu ce sa mai cred). nu joc de mult our world dar am lvl 35. m-am descurcat cu diamantele care le-am avut. poti sa te faci resident daca vrei mai multe diamante insa trebuie sa platesti in realitate pentru acele diamante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu tot timpul primesti 20 gems, de fapt, foarte rar sunt coduri de 20 gems(coduri extra), de obicei sunt de 10 gems, si nu apar chiar in fiecare saptamana, uneori apare un cod la 2 saptamanisad, dar te sfatuiesc ca de fiecare data cand gasesti un cod nou sa incerci ca poate ai norocbig grin Si gasesti mai multe site-uri daca scrii la Google''ourWorld'', vei primi mai multe variante, si, poate gasesti mai multe codurihappy Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau un cod cu mai mult de 10 gemsurisad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa faci mai multi gems pe saptamana trebuie sa ai ourworld toolbar pentru care exista un cod de 10 gems pe saptamana si sa iti faci cont pe facebook pentru care este un alt cod de 10 gems pe saptamana. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un cont de lvl mare cu gems, are 100000 coins, cine il vrea? mail: feraru.simona parola 123456

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ourworld flow codes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea fiindca mai face fite pana si toolboard-ul de gemscrying ma enerveaza la culme! asa vrea si eu sa nu mai faca fitesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai cont pe facebook si esti de mai demult de ow ai primit sigur un email cu : 20 free gems from coca-cola si dai acolo in fiecare zi si nu trebuie sa fiu neaparat un cuvant! orice de ex: lksrjdygtjhxfga asa succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un cod l-am incercat sim merge mie e de 2000000000 de gems codul e 73945

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti ourworld tollbar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii pe google ourworld guide si apesi pe prima optiune si acolo sus in dreapta sunt 3 coduri a cate 10 gems. ele sunt pe luna oct. ...luna viitoare vor fi altele...big grinsper sa ti ajungatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Situ e putin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iati mai un program de hack si faci frumusel cate vrei u.
Eu am 999, 999 de gems.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am foarte multe gems si va dau si voua daca vreti.bagati id asta in lista yo_monyqe_97@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am multe gems si va dau si voua.bagati id asta in lista yo_monyqe_97@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spuneti-mi si mi-e codul care iti da 10 gems

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum in 2010 este un cod de 400 gems si poti sal bagi de 10 ori deci 400 ori 10 4000 eu l-am bagat daca imi dati cadouri pe our vil spun ma cheama OoS Rozzy SoO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca pui codurile:''test-mode 42'' si ''cryptobiologist'' zilnic (in ordinea ce ti-am dat-o), ai sa primesti cel putin zece flow/zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea exista eu sunt lvl 49 si n-am gasit pana acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, pe ow is Naughty Irina x3 dar vreau sa va spun ca in saptamana sunt 20 gems ala toolbar si de la facebook, iar in fiecare luna apare cod lunar big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dar daca ai facebook ai 20

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Iati mai un program de hack si faci frumusel cate vrei u.

Eu am 999, 999 de gems."...nu este posibila sa aiba 999, 999 gems pentru ca nu poate sa aiba de ex doar jumatate de gems ...bai frata daca nu st nimic despre ow nu te mai baga ca bou in sema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei ce coduri suint pentru 10 games va rog sa imi spuneti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca platesti cu bani adevarati iti de 300 gems in fiecare zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista si acela pentru fecebook cauta aici ...http://ourgemcodes.com/ :P:))