| EuSiDoarAtat123 a întrebat:

Pentru fanii Pretty little liars
....Cine credeti ca mai e in echipa A?(in afara de Mona si Toby)
Si subliniez cuvantul "credeti"

Cum Mona era cu Hanna, Toby cu Spencer inseamna ca mai sunt cel putin 3 membri. Unul care sa fie apropiat de Emily, unul de Aria si un "boss"(sef)

Fundaaa

Răspuns Câştigător
| DiannaDia a răspuns:

Intr-un fel, sunt mai multe echipe. Ar mai putea face parte si sora geamana a lui Alison. Mai nou, si Spencer poate fi. Deoarece a innebunit. Cel putin in carti asta spune. happy

4 răspunsuri:
| Barbie69 a răspuns:

Intr-un fel, sunt mai multe echipe. Ar mai putea face parte si sora geamana a lui Alison. Mai nou, si Spencer poate fi. Deoarece a innebunit. Cel putin in carti asta spune.

| Marrythenight a răspuns (pentru Barbie69):

Ai copiat raspunsul! RUSINE!

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru Marrythenight):

Mdaa...Si eu am vazut
Urat.

| Galis_Darya_1987 a răspuns:

Cece e A pentru ca Cece este Charles