| Metalbrain a întrebat:

People, people, am si eu 2 bilete la sabaton, concert la care nu pot ajunge, si chiar trebuie sa le vand...Cineva interesat sau macar imi puteti gasi si mie un cumparator? Va rog frumosm cu ciresica deasuprabatting eyelashes, dau si fundita...Pretul este de 60 fiecare

Răspuns Câştigător
| dudu13 a răspuns:

Am un prieten care e fac Sabaton, si mie imi plac, dar din cate stiu eu nu sunt disponibil in perioada aia sigh hai ca o sa vb.

8 răspunsuri:
| dudu13 a răspuns:

De unde esti? incearca sa le pui pe forum la FL sau pe metal. iplay.

| Metalbrain explică (pentru dudu13):

Ma enerveaza chestia aceea cu metal. iplay. Cica trebuie sa-mi fac un cont si imi da eroare si nu stiu ce sa completez chestiile de jos, n-am inspiratie... Sunt din Ploiesti, dar in orice caz pot trimite si prin posta daca e vorba de alt oras. Cunosti cumva pe cineva interesat?batting eyelashes

| dudu13 a răspuns (pentru Metalbrain):

Da-mi un mesaj cu id-ul tau si nr de telefon.

| Metalbrain explică (pentru dudu13):

Sunt membru junior si nu pot trimite mesaj straight face Mai bine imi trimiti tu id-ul...

| Metalbrain explică (pentru dudu13):

Chiar nu pot trimite mesaje de aici pentru ca sunt membru junior. Iti dau id-ul: metalbrain28@yahoo.com si pentru numar ne vedem pe mess

| Metalbrain explică (pentru dudu13):

Pe bune, intra pe mess, chiar nu am cum sa-ti las mesaj puppy dog eyes

| Volkodal a răspuns:

Ti-am lasat email. daca mai sunt disponibile.

| Volkodal a răspuns (pentru Metalbrain):

Ti-am lasat email in cazul in care mai sunt disponibile ti le cumpar eu.