| XCoryZ a întrebat:

Povestiti-mi niste fapte bune pe care le-ati facut impreuna cu niste prieteni. Dau fundita la cea care mi se pare cea mai interesanta. Pup! kiss

Răspuns Câştigător
| 47dadi a răspuns:

Am venit de la biserica,iar parintele ne-a dat un pachetel de dulciuri,eu impreuna cu ca-ti va baieti ne-am dus la niste case cu copii saraci sa le dam cate un pachet.

Eram cu Gabriel si Dorin prietenii mei (iarna asta) si ne trage-am cu saniile pe un deal,atunci a venit un copil sarac fara sanie si se uita la noi cum ne tragem,ne era mila de el fiindca nu se trage.L-am intrebat de ce nu vine cu sania, el ne-a spus ca tatal sau nu-l lasa cu sania.I-am dat sa se traga cu sania.Era foarte fericit ne-am dus la tatal sau si l-am rugat sa ii dea sania, dupa care i-a dat-o.

Am facut multe fapte bune, dar astea sunt de ajuns. Funda!

3 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Am dat cu cocktail molotov in jandarmi am dat cu pietre in ei, Am dat cu garduri in ei i-am fugarit pana in uniriiwinking

| boogdan91 a răspuns:

Impreuna cu prietenii mei am fumat nopti la rand iarba si am ras pana dimineata ca dementii big grin Interesant, nu?hee hee

| TakeShy a răspuns:

Pai intr-o zi eu cu un prieten ne-am urcat in masina tatalui si umblam pe acolo. eu am tras de schimbator si masina a luat-o la vale. noroc ca pe drum era niste viţă in care s-a oprit masin ca altfel iesea in sosea. pietenul meu a fugit cat l-au tinut picioarele laughing)))) asta da...big grin