| alexandra_2644 a întrebat:

Puneti si voi adresa asta in lista si faceti ce vreti din el :jupanul_mafiot...merci

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Dar id-ul tau care e!? Da-l incoa sa vezi ce inseamna ceea ce faci tu.

| SweetCandy a răspuns:

Gatalaughing sa vedemlaughing

| ViVi a răspuns:

Da laughing oricum poate imi dai stupid dar nu e bine sa lasi id si sa ne batem joc de el laughing a mai fost o intrebare cu un numar si a spus ca e fraier si sa sters intrebarea laughing

| Leea1234 a răspuns:

Sa nu crezi, daca-i faci id-ul public, ca il afecteaza prea tare!
banuiesc ca te-a suparat cu ceva de vrei sa te razbuni!
dar stii:"razbunarea este arma prostului"si nu cred ca vrei sa fi considerata "proasta"!
mai bine ignora-l, si ai sa vezi ca e mai bine si pentru tine...si pentru el!

| a2 a răspuns:

Dar ce ti-a facut saracul baiat?rolling on the floor ca sunt convinsa ca nu-i id tau laughing

| adinescu a răspuns:

piti ia bastiwinking

| Daddy_9411 a răspuns:

Suntem toti aici sa impartim problemele sa gasim fiecare o rezolvalre, sa venim cu raspunsuri nu sa vi cu tampenii din astea. Daca ai chef sa faci misto de cineva spune`le prietenilor sau cui vrei tu. Nu te supara dar chestiile astea sunt aiurea! pa pa

| ingeras14 a răspuns:

Vai vailaughing... a sti k il bag in lista si ii spun k tu ii faci reclama la id si ce ai mai spus tu aicilaughinglaughing... Da totusi de ce nu sa sters inca intrebarea asta stupidastraight facelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici daca ma platesti nu-i dau add. Ce ochelari "shukari" ti-ai tras, fata...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După denumirea ID-ului pare genul de insectă ce nu merită să-i iei luciul strivind-o. De asemenea nu-i bine nici să te pui cu prostu' că are mintea odihnită. În altă ordine de idei, nu o să mă iau de domnu' mafiot, poate mă amenință cu gașca lui de cocaroacheriemo cu obligația de a viziona scene de sinucidere pe ritm de manele mixat cu rock de nebuni.