| LoOvE a întrebat:

Sa-mi explice cineva magia unde dispare fata, cand ea intra intr-o cutie de metal si magicianul respectiv baga sabii si tot felul de chestii... FUNDAAAA!

4 răspunsuri:
| John90 a răspuns:

Nu ii spuneti ca cine stie pe cine mai omoara laughing

| LoOvE explică (pentru John90):

Du-te bah baiatule si taie-ti beregata

| DavidTunechi a răspuns:

Nu dispare nicaieri. E doar o iluzie.

| Mus1k a răspuns:

Nu vrei sa stii. Acea cutie este o cutie cu 2 camere. Magicienii adevarati sunt cei care nu au fata de masa acoperita cu o... fata de masa, intr-adevar nu o sa prea vezi asa ceva, deci de aia folosesc ei fata de masa.

Sunt multe trucuri, iar faza cu levitatul este o adevarata inscenare, ca trece cercul prin ea... sa fim seriosi, daca vrei sa iti explic cum sta cu chestia asta imi dai PM