| AndrikNebunik a întrebat:

ce ziceti, daca descarc imvu e ok? adiak nu are virusi? si eu mai am un joc mare ca dimansiune si mi-e sa nu mearga greu.
un sfat plzzzzz! sa-l descarc?! funditaaaaa!

Răspuns Câştigător
| Smiiiiiiiiiile a răspuns:

Eu joc imvuu de mult timp si nu mi s`a miscat greu, nu are virusi. In legatura` cu jocu`... e un joc fain`. merita jucat:]. Mult succes!:]`

7 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Nu, nu are viruşi, dar e cam nasol jocul. Îţi ocupi 2 GB aiurea.

| Allways a răspuns:

Eu zic sa nu are virusi insa tu hotarasti si eu am vrut sa ma joc dar maa avertizat o pr ca are virusi fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il descarc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarcal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap

| wolfie182 a răspuns:

E super fain imvu dar am auzit ca are virusi.si eu il am si nu mi s`a stricat pc...eu zic sa-l download`eziiwinking doar stii cum vine proverbu` ala "Incercarea moarte n-are" asa ca incearca si tu ca eu il am de 2 ani big grin

| AlinTPU a răspuns (pentru wolfie182):

Dar pe ce gen de calculator merge imvu?