| SSScr a întrebat:

Sal TPU. Care stie cum sa scap de ban pe Counter-Strike 1.6 ca am luat ban pe buzau.laleagane.ro si vreau unban dar cum sa fac poate aveti vtun program sa scap de ban? dau funda +vot!

Răspuns Câştigător
| mnopqr a răspuns:

Poti lua unban doar daca adminul iti da. Adica sa-ti scoata ip-ul din lista de banati. Daca ai ip dinamic asta nu e o problema: de fiecare data cand te conectezi la internet vei avea alt ip. In privinta banului nu poti scapa decat daca iti schimbi ip-ul! Daca tii atat de mult la acel server si vrei neaparat sa joci pe el fa o cerere de unban pe forum. happy
Bafta!

4 răspunsuri:
| SSScr explică:

Dar cum pot sa-mi schimb ip-ul?

| whiteviper98 a răspuns (pentru SSScr):

Ba fra, opreste modemul de la internet si porneste-l din nou. daca merge da-mi un mesaj. ok?

| dAnGerLOvEAndRa a răspuns:

Te invat eu ...este un program Change Ip big grin si cu acel program iti schimbi ip normal in ip fake, iar apoi intri pe sv cu noul ip si nu mai ai nici o treabawinking bafta!laughing

| dAnGerLOvEAndRa a răspuns (pentru mnopqr):

CE boot esti tu laughing) LOL, dar daca a jucat cu coduri si in cererea respectiva acei admini iti dau contra si cererea va fi respinsa big grin? si cu ip dinamic, ip dinamic am si eu si degeaba ma conectez ca am tot acel ipwinking depinde ce internet ai, la romtelecom poate merge dar la altele nuphee hee