| H3li0S a întrebat:

Sall mi-am facut un sv de metin2 (non-hamachi) dar nu stiu cum sa fac pagina de inregistrare ma puteti ajuta? sa imi dati un video sau sa spuneti aici dar clar sa inteleg
Nu uitati nu l-am facut cu hamachi

Dau funda celui care ma ajuta cel mai mult

Scz de categorie

2 răspunsuri:
| iLusyon a răspuns:

Lasa-te de metin! E o pierdere de timp (si de bani, in cazul unora). Vorbeste cu prietenii, iesi pe afara, distreaza-te.

| H3li0S explică (pentru iLusyon):

Stai calm ca stau pe afara toata ziua... prieteni am destui, dar e lipsa de ocupatie, si cat despre bani nu voi da niciodata bani intr-un joc ca acesta