| DanutzDanutz a întrebat:

SALL TPU ce pot facenu mai ma pliptisesclaughing FUNDA!

Răspuns Câştigător
| NOsun a răspuns:

Practica un sport...nu o sa te mai plictisestiwinking

11 răspunsuri:
| regitzy a răspuns:

Uita-te la filme
asculta muzica
citeste
vorbeste pe mess.
scrie mesaje
vorbeste la telefon
fa-ti temele...etc.

| Siracuzia a răspuns:

Buna! Te uiti si tu la ceva interesant la televizor,citeste o carte,rasfoieste reviste,asculta muzica,scrie-ti temele[daca e cazul],vorbeste pe messenger cu prietenii,deseneaza, mazgaleste foi, iesi pe afara[desi s-a cam inserat]etc.

| angel74dm a răspuns:

Ce înseamnă "facenu" şi "pliptisesc"? Dacă te "pliptiseşti" aşa tare, de ce nu înveţi să scrii?

| Ovidiutz a răspuns:

Taie-ti vena...o sa stai in spitale, o sa fii mai mereu in coma...nu o sa te pliptisesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti ramane timp pe parcusul zilei cu care nu ai ce face, poti face voluntariat la diferite organizatii non-profit. happy

| yekto a răspuns (pentru angel74dm):

Mi-ai luat vorba din gura big grin

dar banuiesc ca e greu cu invatatul asa ca apuca si fa un sport ceva.

| angel74dm a răspuns (pentru yekto):

Păi nu? Oricum toată propoziţia e aiurea, nici măcar nu e întrebare şi nici nu ştii dacă a vrut să scrie "Ce pot face, nu mai mă plictisesc" sau "Ce pot face, numai mă plictisesc"... Auzi paradox, el are internet şi se plictiseşte big grin big grin big grin

| ZambetheFalse a răspuns:

Scrie intrebari pe TPU sa citeste altele,fa-ti cont pe facebook in caz ca nu ai si uita-te la poze, joaca barn buddy, farm vile etc

| DanutzDanutz explică (pentru ZambetheFalse):

Am cont pe facebook

| DanutzDanutz explică (pentru Ovidiutz):

Ummm? WAT? No thank you

| DanutzDanutz explică (pentru NOsun):

Heh, multumesc acum sunt vice campion la MMA - Kick Box!