| AaNdYy a întrebat:

:d

Am o problema nerezolvata de mult timp:
cand dau un raspuns la o intrebare, nu mi se vede avatarul... dar cand dau Editare Profil imi apare...
Am incercat sa ies de pe cont si sa intru iar, dar nu s-a rezolvat

Ce as putea face sa rezolv aceasta probema?
Funda :p

Răspuns Câştigător
| Cami30 a răspuns:

Trebuie sa pui poza si sa o lasi sa se activeze singura. Probabil ai avut o perioada mai lunga de timp in care nu ai avut deloc poza si a ramas blocat.

8 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

Cu rabdare. Dureaza ceva timp pana se activeaza...

| Frankie a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu. daca ti-i schimbat recent poza... maine dimineata cel tarziu maine seara o sa ti se vada

| AaNdYy explică (pentru Cami30):

Dar daca am stat cam... 8 luni fara pozalaughing cam cat ar dura sa se puna iarstraight face?

| Cami30 a răspuns (pentru AaNdYy):

Eu am stat vreo 2 luni si abia mi s-a pus intr-o saptamana.laughing) deci...e posibil sa dureze mai "multicel"laughing.Si apropo e posibil sa iti apara poza si tie sa iti arate ca nu ai.happy

| AaNdYy explică (pentru Cami30):

Mie cand pun intrebarea si ma uit... imi aparestraight face doar la comentarii nu se vede laughing

| Cami30 a răspuns (pentru AaNdYy):

O sa iti apara ea...laughing candva.

| AaNdYy explică (pentru Cami30):

Uu gata a aparutlaughing

| Cami30 a răspuns (pentru AaNdYy):

Acum astept la mine...laughing