| cristian100 a întrebat:

Deci eu mi-am pus windows 7 am activat licenta tot eu singur. SI am boxe 5.1 si nu se aud doar 2 si fara bassul subwooferului. Ce sa fac nu imi merge sa inlstalez nici un fel de realtek nu imi ziceti nimic de realtek ca si cel mai nou l-am incercat imi da 100000 de eroari am placa video nVIDIA geforce procesor Intel Core si placa audio crd ca mi inclusa in procesor. Cand aveam windows xp imi mergea fain sunetu tot perfect dar pc-u. in poze cu windows 7 imi merge perfect pc-ul dar sunetul ..NU SCHIMB WINDOWSU ziceti-mi ce sa fac plzz. FUNDA

3 răspunsuri:
| LeMike a răspuns:

Instaleaza driverele de la placa de sunet!

| Mnk_Narcis_1993 a răspuns:

Instaleaza driverele de la Placa Audio. Fie de pe Cd fie le gasesti pe net. Si in softul de la driver ai Egalizatorul pentru setarile de sunet si o optiune de unde alegi la ce Device asculti: Casti, Stere, Sistem 2.0, 5.1, 7.1

| cristian100 explică (pentru LeMike):

Degeaba instalez nu merge