| AlexandarAlx a întrebat:

Salu vreau sa incem sa invat sa repar pc-uri, telefoane etc. vreau un site sau o carte dupa care sa invat
Dau funda

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Inainte de a te apuca sa repari diverse "scule", trebuie sa stii si sa intelegi modul lor de functionare, iar daca obiectul defect mai este si electronic, atunci trebuie sa stii si asa ceva. Pentru reparatii, poti cumpara cu incredere carti din comert, care sunt foarte bune dar, cei drept, destul de scumpe.

Răspuns utilizator avertizat
| ombladon a răspuns:

Nu asa te apuci de chestiile astea...