| Riot181 a întrebat:

Am in clasa un coleg care mai face mist ode mine uneori sau incearca sa ma sperie. M-am gandit sa vad daca-l pot speria si eu dar nu stiu cum. Ceva idei? Vreau ca in clasa sa il pot speria.

Răspuns Câştigător
| ionutilie21 a răspuns:

Vino cu cutitul la scoala si alearga dupa el da sa nu il omori! doar sa il sperii

5 răspunsuri:
| ServicePC a răspuns:

Pai eu zic altceva, sa pui mana sa inveti si sa iei note mari, ce zici, e bine asa?

| xBya a răspuns:

Fii si tu mai relaxat, ia`l la peleu cum te ia si el, dar fara cuvinte vulgare daca se poate. Arata-i pustiului ca esti mai bun ca el, ca`i esti superior. A da, si fara batai, lasa`le pentru aia cu creierasii netezi.

| IncorrectUsername a răspuns (pentru ionutilie21):

rolling on the floor Tare asta

| Riot181 explică (pentru ionutilie21):

Ma, eu nu o sa fac cum ai zis tu ca risc sa-mi scada nota la purtare, da ti-am dat funda ca mai dat pe spate cu ce ai scris laughing

| ionutilie21 a răspuns (pentru Riot181):

Oricum mersi pentru funda Sanatate!