| Amrooo a întrebat:

Ce pot face cu un cont paypal neverificat? Adica urmeaza sa primesc pe el cam 15-20 euro.Ce pot face cu ei? Stiti vreo firma de hosting si inregistrare domenii care accepta paypal neverificat?

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nimic. Il iei si il verifici frumos si alta viata.

| Amrooo explică (pentru KodrutZ):

Nu am cum sa-l verific caci nu am card...

| darria23 a răspuns:

Eu am paypal si il folosec pentru cumparaturi online, si sa il poti verifica fa-ti un cont online si o sa vezi ce bani ai pe el, si poti face rencarcare telefonica online, cumparaturi sau plata facturii etc...

| Amrooo explică (pentru darria23):

Pai pentru cumparaturi online vreau sa il folosesc...Adica am inceput sa fa bani pe niste site-uri, iar acum vreau sa-i scot insa am citit pe net ca pentru a putea cumpara ceva cu paypal, trebuie sa ai contul paypal verificat, iar pentru a-l verifica iti trebuie card, ceea ce eu nu am.

| KodrutZ a răspuns (pentru Amrooo):

Pai fa-ti card. Si trebuie' sa ai si niste facturi pe numele tau. Cu aceleasi date ca la card, desigur. Ai putea sa apelezi la un parinte daca esti prea junior.

| BiuL a răspuns:

Sa il verifici! Ce e asa greu? Si eu am.

| darria23 a răspuns (pentru Amrooo):

Tu ai cerut cardul paypal online? Daca da atinci mergi la un centeu unde se vinde ziare sau la posta chiar si il poti retrage.EU AM DAT 10E sa il iau

| darria23 a răspuns (pentru Amrooo):

Intra online si fa-ti cont. cere cardul de pe sit dupa care du-te la posta sau unde se vinde tigari si cu codul care ti-l da online il scrii pe ceva si mergi cu acel cod si iti da cardul in 2-3 de ore ai cardul in mana.te coasta 10 e eu asa am dat