| xXGaByxD a întrebat:

Salut,ce program imi recomandati pentru a edita videoclipuri cu tutoriale pe care le fac. Vreau ceva efecte, eu ma gandesc la premier pro ce parere aveti? am si after effects dar as putea sa adaug o extensie.aep pe Adobe premier pro? adica iau un template de pe net mic cu o chestie care apare si imi scrie numele meu cred ca stiti ce vreau sa zic.Nu vreau sa folosesc after effects apoi sa salvez sa intru in premier pro.Va rog sa imi raspundeti dau funda :$ celui mai bun si mai rapid raspuns

Răspuns Câştigător
| RadikalGamer a răspuns:

Nu merge sa bagi.aep in Premier Pro. E ca si cum ai incerca sa bagi un motor de Dacia intr-un Ferrari.

In legatura cu programul, daca te pricepi in Premiere Pro sau After Effects foloseste-le. Eu foloseam After Effects doar pentru intro-uri. In rest toate le fac cu... moment de suspans... Windows Movie Maker 6. Stiu ca nu e prea bun, dar cu niste plugin-uri HD e un editor bun happy

4 răspunsuri:
| tinka1 a răspuns:

Eu folosesc iMovie. Este doar pe IOS. Aproape toti bloggerii editeaza prin dansul. Fundita? E cel mai rapid raspunswinking

| vioreltt a răspuns:

Camtasia Studio 7 sau 8
Sony vegas pro... si
Adobe premier

| xXGaByxD explică:

Va rog frumos raspundeti la tot ce am cerut ca nu e complet raspunsul vostru

| xXGaByxD explică (pentru RadikalGamer):

Imi place raspunsul tau ai funda big grin