| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cei care stau in piatra neamt si invata/au invatat la liceul de arta victor brauner. Vi s-au intamplat chestii ciudate la corpul c? Eu sunt noua acolo si mi s-au intamplat o gramada de chestii pe care nu mi le-am putut explica?

7 răspunsuri:
| Eschimoasa a răspuns:

Buna,

Ai putea sa dai mai multe detalii?
Despre ce chestii ciudate este vorba?

| lolita24 a răspuns (pentru Eschimoasa):

Pai. dupa ce ceva mi-a pus piedica pe scarile de la baie, colegele mele s-au apucat de facut poze si au surprins in cateva chipul unei fete mici.

| Eschimoasa a răspuns (pentru lolita24):

Ai ptutea sa-mi trimiti o poza?

| lolita24 a răspuns (pentru Eschimoasa):

Nu am cum. poza nu e pe telefonul meu si momentan nu prea imi merge bluetooth-ul.

| AmiiQ a răspuns:

Da eu invat.Mie nu mi sau intamplat niciodata chestii de genul.Si eu ma inpiedic pe scarile alea dar recunosc ca sunt adormitalaughing Mai ales ca am ore dimineata acolo.Si asea sunt iluzii optice.Deci stai linistita nu cred ca a murit nimeni pe acololaughing

| lolita24 a răspuns (pentru AmiiQ):

A. ok laughing mi-au mai spus si niste handicapate ca cica ar fi murit o copchila acolo laughing.

| AmiiQ a răspuns:

Complet minciuna:]].In ce clasa esti?