| Parker_Kip_1997 a întrebat:

Salut, cine e din Timisoara/Bucuresti, de unde pot cumpara kurtos kolacs(dc naiba intreb astalaughing)) ). Vreau sa stiu un magazin care e deschis permanent, tot anul.

3 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Tot anul? LoL!
Aș fi putut să te ajut cu ambele orașe, dar nu știu un loc deschis în permanență. Așa fan înfocat...rar mi-e dat să văd...

| RAY a răspuns:

Vezi la shopping city in sagului man, nu vinde nici un magazin asa ceva, dar zilele astea sigur se vinde ca e mini vacanta, e misto

| Parker_Kip_1997 explică (pentru Lostlyric):

Nici macar nu sunt din orasele astea 2laughing)) Dar e bine de stiut.