| Shooter a întrebat:

De ce s-a schimbat programul la Discovery? Am vazut ca a bagat in loc de Top Gear Fifth Gear...si Top Gear l-a bagat la 4(16:00) si de la 13:00 a bagat motocilete americane si emisiunile Pescuit extrem cu Robson Green si Monstrii apelor de ce le-a scos?

7 răspunsuri:
| dZZanK a răspuns:

S-a terminat vara si implicit si unele sezoane, deci incep emisiuni noi.
Personal eu ma bucur ca a schimbat, ma exasperau emisiunile de pescuit.

| Shooter explică (pentru dZZanK):

Adica baga emisiuni noi cu Top Gear?(mie imi placeaau mult emisiunile cu pescuit

| dZZanK a răspuns (pentru Shooter):

A revenit "Un barbat si o femeie in salbaticie"

| Shooter explică (pentru dZZanK):

Aaaa....naspa am vazut ca au scos si Escrocherii Adevarate.

| dZZanK a răspuns (pentru Shooter):

Si Meserii Murdare a revenit...
uite:http://www.port.ro/......tv/tv.prog

ai tot programul de azi.

| Shooter explică (pentru dZZanK):

Stiu laughing pai cum am vazut ca nu mai e top gear m-am uitat la programlaughing

| heddy10 a răspuns (pentru Shooter):

Top Gear e de la ora 16:00 de luni pana vineri (episoade ceva mai vechi), iar sambata si duminica de la ora 18:00 (episoade mai noi ).