| BananaSuparata a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Voi ce ati face daca ar veni razboi/apocalipsa zombie? Eu sincer cum am o katana, as merge si as cauta arme si m-as adaposti sau as cauta alti supravietuitori.Voi? Intrebarea nu e stupida, e doar de distractie

Răspuns Câştigător
| conundrum a răspuns:

Eu nu cred ca ai ''merge'' ci ai alerga un pic. Buna ideea ta...te duci la cea mai apropiata sectie de politie/unitate militara si te inarmezi pana in dinti. eventual cauti si 2 prieteni poate reusiti sa luati un tanc laughing

9 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

Cum tata are un pistol semiautomat si cred ca 100 de gloante am merge in cautare de munitie. Si ne-am adapostii in subsol unde avem mancare pentru 1 an.

Răspuns utilizator avertizat
| Andy2013 a răspuns:

Iau un RPG.

| anyhylator a răspuns:

Eu te-as cauta pe tine ( stii unde sunt armele nu?) si am merge impreuna sa-i nimicim big grin.
Da vezi sa iti bagi minute pe telefon ca trebuie sa punem la punct un plan de lupta.big grinbig grinbig grin:big grin. Ce arme preferi? Eu as merge pe un magnum sniper big grinbig grinbig grin

| KingMidas a răspuns:

Esti un obsedat de cs zm!

| mgtow a răspuns:

As pleca in cautarea parintilor apoi spre un loc sigur.

| gigimuschiulos a răspuns:

As face la fel, as elimina zombie

| BananaSuparata explică (pentru KingMidas):

Ce prost esti, am spus ca e de distractie... Si nu joc cs zm, joc dayz pentru informarea tawinking

| KingMidas a răspuns:

Vai de capu tau cu intrebarile astea. Ce nu pui si tu intrebari de genu unde o fost mata aseara sau ceva de genu.

Ce intrebare prosteasca. Ce as face... As lua un Minigun, m-as transforma in Sura si as merge cu Lambotghini Murcielago dar nu inainte sa imi fac un gang smoke rolling on the floor