| AnimeBoy45 a întrebat:

Salut puteti sa ma ajutati am un beyblade un galaxy pegasus si imi iau mereu bataie ce sa fac sa il fac mai puternic?

Răspuns Câştigător
| Valon a răspuns:

Depinde de celalalt ce chestii are de exemplu daca el are varful ascutit tu trebuie sal si mai cros pentru a putea rezista atacurilor deci zi ce tip de varf are si iti zic cum sa-l bati

2 răspunsuri:
| AnimeBoy45 explică (pentru Valon):

Ascutit

| Valon a răspuns (pentru AnimeBoy45):

Scuze ca n-am putut sa raspund pana acum dar acum e acum deci incerca sa-ti pui un varf ceva mai plat si daca titirezul lui e inalt al tau trebuie sa fie scurt ca sa il contra ataci cam atat iti pot zice