| Vladoiu_Edy_1997 a întrebat:

Salut,se aude un zgomot la pedala dreapta cand ajunge in partea de jos, in general chestia asta se aude atunci cand fortez pedala sau urc.... Chestia naspa este ca nu se aude mereu cand fortez e ceva gen pe toane ce poate fi bratul pedalier e nou nout.

9 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Care pedala? de la BMW?

| Ajhfhfh a răspuns:

E posibil sa se desprinda pedala de foaie... daca e asa ai grija sa nu te lovesti daca se intampla

| sierra1 a răspuns:

Butucul pedalier pare a fi cauza

| Vladoiu_Edy_1997 explică (pentru mudokins78):

Nu, de la Audi

| Vladoiu_Edy_1997 explică:

Faza e ca face cand vrea juma de zi face si la cea mai mica presiune, iar restul zilei pot sa fortez cat vreau nu se mai aude nimic

| IIIshaneIII a răspuns:

E de vina culbutorii, trebuie pusi segmenti noi ca se strica cdi si nu mai intra in viteza a 3-a decat daca ai bagi penzina cu plumb

| sierra1 a răspuns (pentru Vladoiu_Edy_1997):

Wow, eu înțelesesem (din ce n-ai scris) că ai probleme la bicicleta!

| sierra1 a răspuns:

Pedala dreapta adică accelerația, nu?

| Vladoiu_Edy_1997 explică:

Nu e mașină, e bicicleta am zis Audi in gluma