| lolita24 a întrebat:

spuneti-mi si mie cateva retete rapide de ingrasare. Am 10 ani si 30 de kg... si e super oribil. Funda celui cu cea mai eficienta si mai rapida reteta.

Răspuns Câştigător
| Buburuza2306 a răspuns:

Eu am 11 ani si 35 de kg... te cred perfect, si eu vreau sa ma ingras. Fa cat mai mult sport deoarece el iti va da pofta de mancare, mananca mazare, porumb, nu manca fast food deoarece mancarea de acolo este bogata in grasimi, nu ce-ti trebuie tie pentru a te ingrasa, e adev ca grasimiile ingrasa dar eu una vreau sa ma ingras sanatos, deci mazare porumb, morcovi -cate doi pe zi, evita varza cu orice chip
Mananca des si putin cam odata la 2 ore ia-ti o gustare, e de preferat somonul, si nu in ultimul rand ouale, sunt geniale. Sper ca te-am ajutat. Funda? love struck

12 răspunsuri:
| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Eu am 15ani si 45kg deci nu te ingrijora laughing

| leiciu a răspuns (pentru IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe):

Eu cred ca bat recordul ca am 13 ani siiiiiiiiii 31 kg!

| MissExtasy95 a răspuns (pentru leiciu):

O colega de-a mea are 17 ani si 40 kg big grin

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Cauta pe net sa vezi ce e aia anorexie straight face. in plus eu am numa att nu pentru ca is schelete cum crezi tu ci pentru ca am oase usoare

| anonim_4396 a răspuns (pentru IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe):

Tu esti din specia "zburatoare cu oase usoare" rolling on the floor rolling on the floor

| RoxxuInna a răspuns:

Daca vrei neaparat sa te ingrasi uite aici un link cu un regim. Uite si eu am 14 ani si 41 kg. Trebuie doar sa te simti bine in pielea ta.
Http://delly.garbo.ro/......asare.html

| alxp a răspuns:

Mananca multa mancare bogata in calorii si nu fa sport deloc. incearca sa faci cat mai putin efort.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca numai la Mc Do.

| Bєshka a răspuns:

Eu iti dau un sfat.Nu mai manca sa nu te ingrasi.eu am 12 ani si 50 de kg.cu picioarele ingrozitor de groase de abia imi pot gasi ceva pantaloni sa-mi vina!

| Hirako a răspuns (pentru Bєshka):

Te iau la jogging thinking

| Snowclaw a răspuns:

Fa ce fac eu, dar eu vreau sa slabesc...am 40 de kile! 40..la 11 ani!